Hakkımızda

Matematik Öğretmeni

Uzmanından Öğrenin

15 yıldır bilgi ve birikim tecrübesiyle sizlere en doğru bilgileri sanal sınıf eşliğinde öğretmenin sevincini yaşıyoruz.

En güncel bilgiler, doğru öğretim methodları, akılda kalıcı çözümler, ezbere dayalı değil, tamamen öğrenime dayalı mantıksal çözümler üretiyoruz.

Matematik öğreniminde öncelikle kararlı olmak ve yapabileceğinize  inanmak gerekir.Matematikte çalışırken ilk başta her soruyu çözemeyebilirsiniz, sorular zor gelebilir soru çeşitlerini gördükçe ümidiniz kırılabilir, okulda gördükleriniz ile soru bankalarındaki sorular çok farklı gelebilir  bu aşamada iki seçeneğiniz var

Ya pes edip matematik yapamıyorum ön yargısına kapılıp matematik çalışmayı bırakacak ve matematik yapan arkadaşlarınıza hayranlıkla bakacaksınız ya da korkularınızın üzerine giderek bu dersi nasıl yapabilirimi düşünüp çaba göstererek yapmaya başlayacaksınız. Matematikte bu yolu seçip matematiği yapabildiğinin mutluluğunu yaşayan ve soruları çözdükçe daha da çözmek isteyen öğrenciler arasında olmak eminim sizi de mutlu edecek.

Biz bu noktada sizi anlayarak ve  kişiye özgü planlamalar yaparak eksiklerini giderme konusunda  size destek olmak için buradayız.

Eğitimimiz özel ders notları üzerinden canlı olarak yapılacaktır.Canlı derslerde takıldığınız anlamadığınız noktaları anında sorabilecek ve öğretmeniniz ile etkileşim içerisinde olabileceksiniz.

Online eğitime katılabilmek için bilgisayarınızın kamerası ve mikrofonun olması yeterlidir.Ayrıca derslerimize sadece bilgisayar üzerinden değil tablet ve telefonlarınızdan da katılabilirsiniz

Matematik Öğretmeni
Selim SAYAR
Telefon: 08503057376

Başa dön